Rentalcars.com

Ücretsiz seyahat uygulamasıdır
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 28.94 MB
  • Version 3.13.0
  • Dil İngilizce
  • Firma rentalcars.com
Hızlı ve kolay bir şekilde araç kiralamak istiyorsanız, Rentalcars.com uygulamasını hemen indirin!

Bilinen tüm araç kiralama şirketlerini bir arada görebileceğiniz bu uygulama sayesinde size en yakın araçları konum özelliğini kullanarak bulabilirsiniz.  Bu uygulama dilediğiniz araçların özelliklerini, modellerini uygulamaya girerek istediğiniz araçları bulmanızı sağlar.

Belirlediğiniz fiyat aralığına listeleyebileceğiniz araç modellerini bir dokunuşla rezerve edebilme şansına da sahipsiniz. Bu uygulama araba kiralama konusunda en güvenilir ve garantili uygulamadır. Dünya genelinde 49 bin konumda en iyi fırsatları sizlere sunan Rentalcars.com uygulamasını yılda en az 7.5 milyon kişi kullanıyor. Uygulama, güvenilir olduğu gibi aynı zamanda kolay bir kullanıma da sahiptir. Haftanın her günü rezervasyon ekibi ile görüşebildiğiniz bu uygulamayla, işlemlerinizi online olarak hızlı bir şekilde değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz.

Uygulama Dünya'nın dört bir yanında tüm büyük araç kiralama şirketleriyle çalışan bir sistemle oluşturulmuştur. İstediğiniz tarihte istediğiniz araç için hangi yerel tedarikçinin en iyi fiyatları sunduğunu kontrol eden bir uygulamadır. Konum özelliği sayesinde siz bulunduğunuz yeri yazmasanız bile uygulama otomatik olarak bulur ve size en yakın araçları listenize ekler.

Global bir kullanıcı tabanına sahip bu uygulama; 40 farklı dilde, 91 farklı para birimiyle kullanıcılara sunuluyor. Sizde Rentalcars.com uygulamasını indirerek, dilediğiniz yerde, dilediğiniz fiyatta ve modelde aracı anında kiralayabilir, bu işlemleri en kısa zamanda gerçekleştirebilirsiniz.  Kullanımı oldukça kolay bu uygulama ile işlerinizi tek dokunuşla halledebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Rentalcars.com indir
DİĞER SÜRÜMLER